plan zajęć na nowy sezon taneczny

ZEBRANIA:

2.09 poniedziałek g. 18.00 MDK grupy S, D.P., Hakerzy

4.09 środa g. 18.30 sala widowiskowa MDK ul. Okrzei 9 grupy: Czerwone Pantery, Żuczki.pl, Roztańczone Serduszka, Tańczące Pantery, Iskierki, Słoneczka

 

grupa S i D.P.

skład grupy: taki jak do tej pory + M.Błocki, A. Kelich, F. Rysiewski, Z. Serówka

zaj: pon 19:15-20:45 LA MDK

wt. 18:15-20:30 LO Pola

czw. 19:00-20:15/20:45 nie wiadomo jeszcze gdzie

 

Hakerzy

K.Bobkiewicz - A. Cichon, M. Cichoń - H. Granisz, B. Jerks, M. Andrzejczak, M. Peciak- Osiński, M. Pęciak - Osińska, G. Szopiera, N.Sowińska, M. Topa, M. Pawulska, T. Senkowski, A. Bednarek, D. Wachowicz, K.Grupińska, W.Stołowska, A.Bochenek M.Mitrus

zaj. pon. 18:00-19-00 ST MDK

wt. 18:15-20:45 practise LO Pola

czw. 19:00-20:00  LA MDK

 

Czerwone Pantery

ten sam skład co rok temu + E.Dłużniewska, J.Talaśka, J.Słota, J.Lewandowska, J.Urbaniak, M. Małek, D. Lewandowska, A. Jankowiak, N. Zegan

zaj pon. 17:45-18:30 Mdk

czw. 17:30-18:15 Mdk

 

Tańczące Pantery

skład grupy: M.Teda, J. Giełczyk, M.Płóciennik , K. Sidor, W.Wiśnieski, N.Wicher, N. Graczew, W.Piekarski, Z.Gronowska, P.Stadnik, A.Waloch, I.Mazur, A.Pulchny, T. Matuszczyk, H.Kujawa, J.Grochal, Z.Hływa, L.Pijanowski, A.Wacek, M.Cerajewska

zaj pon. 18:30-19:15 MDK

czw. 18:00-18:45 LO Pola

Grupa Iskierki

skład grupy: K.Żupańska,  Z. Jordan, Sz. Zieliński, L.Sujka, I.Nycz, W. Demeszuk, W.Palacz, A.Swół, N.Hoga, M.Głysz, H.Janc, J.Siebyła, A.Koper, K.Misiewicz, L.Nawrocka, J.Giuliano, A. Smolarz, Sz.Pielacha A, Gugaĺka

 

zaj. pon. 17:00-17:45 MDK

czw. 16:30-17:15 LO Pola

 

Roztańczone Serduszka

skład grupy: L.Dudzińska, A.Plucińska, A.Sobańska, L.Gałażewska, M.Modrzyńska, M.Wawrzos, V.Nowakowska, L.Pietrzak, N.Flis, A.Borodin, T.Forecki, M. Kondera, P.Paszak, J.Paszak, M.Schnajder, B.Badocha, I.Kowalska, K.Glapsn, M.Jordan, L.Branicka

 

zajecia pon 16:30-17:00

 

Grupa Słoneczka

skład grupy: W.Dąbrowska, N.Dąbrowska, M. Witkowska, Z. Czubek, L.Burzyńska, A.Bartos, F.Lis, N.Banasik, L.Pietrzycka, M.Węglarczyk, B.Kotula, N.Kunach, H.Węglarczyk, J.Rozwadowska, N. Gibert, Z. Maluha

 

zaj. pon. 16:30-17:15 MDK sala nr 8

czw  16:45-17:30 MDk sala nr 12

 

grupa Żuczki.pl

skład grupy: P.Biedny, L.Grams, A.Burda, W.Ksiadz, J.Augustynjak K. Dąbrowska, I. Ciesielski, D. Chabowska, E.Połońska, M.Dereziński, M.Jakimkwicz, Z.Zając, G.Kuliczkowski, L.Boboryk, N.Bobin, J.Parcheta, K.Marcinkowska, A.Chołota, G. Szudziński

 

zaj. pon 17:15-18:00 MDK sala nr 12

czw. 18:15-19:00 MDK sama nr 8

 

zebranie dla grupy S, D.P., Hakerzy 2.09 g. 18:00 sala widowiskowa MDK

Zajęcia zaczynamy 3.09