Wznawiamy zajęcia !!!

Zgodnie z rozporządzeniem Misterstwa Sportu od poniedziałku 18 maja można wznowić treningi w halach sportowych, co nas bardzo cieszy :) Hala PUSS spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, a podczas jednego treningu będzie mogło trenować 32 tancerzy + 2 trenerów.

 

Odmrażanie sportu

 

Abyśmy mogli jednak bezpiecznie, z zachowaniem wszelkich zasad cieszyć się treningami przedstawiamy wytyczne dotyczące przyjazdu na trening oraz samych zajęć:

  1. Przyjazd dzieci na trening (w przypadku przyjazdu z rodzicem samochodem) polega na pozostawieniu pojazdu poza terenem PUSS (na parkingu od strony Orlika) i doprowadzeniu dziecka do hali pieszo. Rodzice nie wchodzą do hali, a jedynie odprowadzają dziecko do drzwi hali.
  2. Uczestnicy przyjeżdżają na trening już przebrani w strój treningowy z obuwiem tanecznym na zmianę. Nie ma możliwości korzystania z szatni w hali PUSS. Dzieci po wejściu na halę sportową dezynfekują ręcę dostępnym środkiem i zajmują miejsce na krzesełkach hali z zachowaniem 2 metrów odległości od siebie. Kurtki i pozostałe rzeczy uczestnicy pozostawiają na swoich krzesełkach.
  3. Podczas treningu dzieci mogą skorzystać z toalety.
  4. Nie witamy się poprzez podanie ręki, przybijanie piatki, uściski itp na to przyjdzie czas po epidemii ????
  5. Po zakończonym treningu, grupa która skończyła zajęcia przebiera obuwie i wychodzi z hali tylnymi drzwiami, aby uniknąć kontaktu z grupą, która rozpocznie kolejne zajęcia (mapka hali poniżej).
  6. Między każdymi zajęciami będzie 15 minutowa przerwa na dezynfekcje.
  7. Podczas zajęć rodzice uczestników muszą pozostawać poza terenem hali PUSS. Na pięć minut przed końcem planowanych zajęć ustawiają się w miejscu odbioru dzieci.

 

Hala PUSS

 

Drodzy rodzice!

Te wszystkie zasady bezpieczeństwa są po to, abyście Wy i Wasze dzieci czuli się bezpiecznie.
Wszystkie szczegóły dotyczące już samych zajęć wyślemy każdemu w wiadomości indywidualnej.

Do zobaczenia na treningach